Ne bodi kliše – postani Klišejevec!

Klišejevi prostori na Valvazorjevem trgu 8

Se spomnite vsakoletne stojnice na železniški postaji Litija, kjer smo prvi teden v oktobru vpisovali svoje člane? Tudi letos smo z vami CEL TEDEN. Od 5. do 9. oktobra, vsak dan od osmih do osmih! Letos bo stvar malo drugačna. Maraton vpisov bo naslednji teden potekal v naših prostorih na Valvazorjevem trgu 8, kjer lahko bolj varno upoštevamo vse preventivne ukrepe glede preprečevanje koronavirusa. Vseeno pa obljubljamo obilo zabave, darilc, hrane, dobre muzike in valda – dobre družbe!

Če se sprašuješ, zakaj bi naredil ovinek do našega kluba, verjemi, da se splača biti naš član, saj:

– imaš številne redne ugodnosti (cenejša članarina v Knjižnici Litija, cenejša fitnes karta, popust v Optiki Manja in v Stari šoli Litija),

– lahko koristiš nore ugodnosti v naši študentski pisarni (npr. printaš za 2 centa na stran!),

– se udeležuješ naših super dogodkov, kjer za člane subvencioniramo karte (npr. rock koncerti, smučarski izleti, predstave in še mnogo drugega) ter

– ob vpisu dobiš še super darilce!

Vhod v Kliše, ki ima svoje prostore v centru Litije.

Kaj rabiš za vpis?

A) Sem že vaš stari prijatelj:  Vse, kar rabiš je originalno potrdilo o vpisu za šolsko leto 2020/21. Če imaš elektronsko verzijo, ga lahko tudi samo pošlješ na klise.klub@gmail.com.

B) Klišejevec na novo: s seboj imej potrdilo o vpisu, pri nas pa izpolniš še pristopno izjavo.

Kdo je lahko naš član?

Vpisujemo vse dijake in študente, ki imate naslov stalnega prebivališča v upravni enoti Litija (se pravi v Občini Litija in Občini Šmartno pri Litiji). Žal dijaška ali študentska kartica ni dovolj, potrebujemo tvoje originalno potrdilo o šolanju, in to vsako leto znova, saj moramo članstvo dokazovati Zvezi Škis.

In to je to. Članstvo je BREZPLAČNO.  Ne bodi Kliše – postani Klišejevec!