Vizija

Strateški nameni in cilji do leta 2020

• Pridobitev dodatnega prostora za izvajanje dejavnosti.
  • Pridobiti 50.000 evrov sredstev na letni ravni iz virov, ki niso koncesijska dajatev.
  • Zaposliti eno osebo za polni delavni čas
  • Izvesti najmanj 1 druženje članov Kluba na mesec. Od tega je vsak drugi mesec namenjen izobraževanju.
  • Ponuditi mladim iz Litije in Šmartnega pri Litiji možnost vključevanja v mednarodne projekte
  • Letno organizirati vsaj 4 projekte z udeležbo nad 250 ljudi,
  • Pridobiti vse točke pridnostnega sklada Zveze Škis, potrjenega s strani Sveta ŠOLS
  • Dvigniti prepoznavnost Kluba.
  • Izvedba raziskave o prepoznavnosti Kluba v lokalnem okolju.
  • Na letni ravni organizirati vsaj 50 različnih projektov, s povprečno udeležbo vsaj 20 ljudi na projekt. Projekti morajo pokrivati vsa tematska področja, ki jih predvideva Študentska organizacija Slovenije.
  • Organizirati vsaj 1 projekt letno v sodelovanju z Občino Litija in vsaj en projekt z Občino Šmartno pri Litiji.
  • Organizirati vsaj 1 projekt letno s pomenom za širšo lokalno skupnost.
  • Oblikovati ustrezno povezavo s preostalimi mladinskimi društvi v Upravni enoti in z njimi sodelovati pri vsaj 5 projektih letno
  • Zagotoviti popolno transparentnost poslovanja, ki bo komurkoli omogočala vpogled v vse podrobnosti vseh Klubskih poslov.
  • Zagotoviti popolno doslednost izpolnjevanja sprejetih dogovorov.

Podcilji za dosego strateških ciljev:

Pridobitev dodatnega prostora za izvajanje dejavnosti.

• Iskanje možnosti za dodatne prostore

• Vzpostaviti team za pridobivanje virov iz drugih sredstev
  • Ustrezno izobraziti posameznike znotraj teama
  • Prijaviti in izvesti več projektov, ki so financiranih ali sofinanciranih iz drugih virov.

Zaposliti eno osebo za polni delavni čas

• Kandidirati na razpisu za javna dela
  • Iskanje drugih možnosti za zaposlitev osebe

• Izdelava načrta izobraževanj in druženj
  • Izvedba delovnega vikenda

• Organiziranje projektov z mednarodno udeležbo
  • Sodelovanje z organizacijami v tujini in možnost pošiljanja udeležencev na projekte v tujino.

Letno organizirati vsaj 4 projekte z udeležbo nad 250 ljudi,

Organizacija naslednjih projektov:

• Halloween party
  • Pust party
  • Gledališka predstava
  • Športni dogodek

• Izpolnjevanje pogojev

Dvigniti prepoznavnost Kluba.

• Izpolnjevanje vseh strateških ciljev

Izvedba raziskave o prepoznavnosti Kluba v lokalnem okolju

• Izvedba ankete

• Ohranjanje timske strukture
  • Dodelitev sredstev timom na letni ravni
  • Redni mesečni sestanki Upravnega odbora in Klubskih aktivistov

• Pustni Karneval
  • Halloween party

Organizirati vsaj 1 projekt letno s pomenom za širšo lokalno skupnost.

• Narediti načrt in izhajati iz njega

• Povezava donatorskih sredstev s sodelovanjem z drugimi društvi v lokalnem okolju.
  • Zagotovitev izvajanja projektov z drugimi društvi na mesečni ravni

• Objava letnih načrtov in poročil na spletni strani Kluba.

Zagotoviti popolno doslednost izpolnjevanja sprejetih dogovorov.

• Priprava realnih načrtov (evalvacija prejšnjih) in teženje k temu, da poročila ne odstopajo od načrtov (predvsem iz finančnega vidika)